З нового року українці отримуватимуть дві платіжки за газ

148
Фотоілюстрація УНІАН

З січня 2020-го року українці отримуватимуть дві платіжки за газ: одна – за використане паливо, інша – за транспортування. Про це повідомляє РГК, передає УНІАН.

За доставку газу –  буде окрема платіжка. Газ – окремо, доставка – окремо! Тому з січня усі споживачі газу отримають окремі рахунки: один за газ, другий – за послугу з його доставки. Розділення платіжок відбудеться для споживачів всієї країни”, – йдеться у повідомленні.

Як передає УНІАН, згідно з опитуванням, яке провів Київський міжнародний інститут соціології, більшість споживачів добре ставляться до роздільної оплати тарифу за газ.

При цьому пояснюють, що вартість послуги доставки газу буде розраховуватися для кожного індивідуально і  буде залежати від об’єму споживання:

“За основу береться обсяг споживання газу протягом« газового року ». Це проміжок часу з початку жовтня до кінця вересня. Сума кубів газу, спожитого за рік, множиться на тариф на доставку. Результат ділиться на 12 рівних платежів, які виплачуються щомісячно протягом року”, – зазначають в РГК.

Повідомляють, що суми за доставку газу для “домогосподарств з плитою і колонкою, використовують 170 кубометрів газу в рік, або 14-15 кубометрів на місяць, щомісячний платіж за доставку не буде перевищувати 16 грн”.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...