Запоріжці не можуть виїхати до Києва та Одеси, обмежено рух на кількох ділянках

148
рух
Фото "Google"
Наразі рух транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування державного значення у Запорізькій області відновлено. Однак запоріжці не можуть дістатися деяких великих міст.

За рішенням місцевих органів влади, на даний період, через складні погодні умови заборонено в’їзд великовагового транспорту у Одесу й Кропивницький, повідомляє “Укравтодор”. Також постійною комісією з питань ТЕБ та НС КМДА, з 06:30 до 10:00 сьогоднішнього дня, тимчасово заборонено в’їзд великовантажного та великогабаритного транспорту до Києва.

Станом на 9 ранку, в Запорізькій області відновили рух транспорту по трасі «Василівка – Бердянськ», дорозі «Бельмак – Комиш-Зоря» в напрямку с. Осипенко Бердянськ району.

З вечора 27 лютого вже поновлено рух для всіх видів транспорту на ділянці автомобільної дороги загального користування державного значення М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, км 296+000 – км340+000 (від Запоріжжя до Василівки).

Як зазначає “Укравтодор”, наразі працюють усі філії ДП “Запорізькій облавтодор”. Для виконання робіт було задіяно 98 дорожніх робітників та 118 одиниць спецтехніки.

При виникненні надзвичайних ситуацій на автодорогах загального користування Запорізької області радять повідомити оператору диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та не продовжувати рух, а зачекати на ділянках відстою транспортних засобів.

Будьте обережні за кермом!

Читайте також: Итоги 27 февраля: что натворила стихия в Запорожье?

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...