Запоріжці вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні

78

Сьогодні в Україні вшановують пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні. П’яті роковини кривавих подій запоріжці вже традиційно згадали на Майдані Героїв. Серед присутніх були народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко, голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної ради, депутат обласної ради фракції «Солідарність» Григорій Самардак, військовослужбовці Нацгвардії України, працівники Національної поліції, учасники АТО, учасники Революції Гідності та представники громадськості.

Це була справжня боротьба, сповнена великою людською відвагою, силою духу і стійкістю, та найцінніше – самопожертвою для кращого майбутнього своєї країни. Головним прагненням патріотів було прагнення жити у вільній, європейській, демократичній державі, які увінчалися для героїв втраченими життями. В угоду Кремлю злочинна влада вбивала кращих синів України, але і цим нас не зломили. Боротьба героїв була не даремною, адже вони продемонстрували всьому світові, що українська нація – нескорена і вільна! Багато тих, хто стояв на Майдані, і сьогодні продовжують захищати наші кордони від російських окупантів на сході країни»сказав Ігор Артюшенко.

Кожен з присутніх згадав Героїв Небесної Сотні та земляків, які були причетні до відстоювання європейських цінностей українським народом.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...