Запорізька волонтерка запропонувала керівництву ОДА для виставки використати фото бійців

135

У одному з коридорів Запорізької облдержадміністрації на місці, де роками висіли фотографії бійців та волонтерів, які боронять незалежність та територіальну цілісність України на сході, повісили світлини краєвидів.

Ідея замінити фото українських захисників на інші належить виконуючому обов’язки голови Запорізької ОДА Еллі Слепян.

Обурена таким вчинком, волонтерка звернулась до керівництва з проханням використати світлини бійців. Про це вона на сторінці Facebook:

– “Шановна Запорізька ОДА! Я з великим задоволенням надам вам фотографії героїв для виставки! Це кадри з календаря “З Україною крізь віки”. Кожен герой цього календаря це легенда! Кожен герой. Кожен людина з великої літери!  Це був унікальний проект . Єдиний який показав наших бійців не тільки такими які вони на фронті, а і у історичних локаціях часів коли територія яка зараз є Україною боролась за незалежність. Від скіфів до АТО. Я дуже пишаюсь що зробила цей проект і що завдяки йому мала честь познайомитися з цими героями. Що команда яка зробила мою мрію реальністю не покладає рук , а знову готова до нових ідей ! Дякую вам” – зазначила Олена Ярошенко. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...