Запорізькі активісти презентували проект реконструкції однієї з вулиць Запоріжжя

263

Запорізькі активісти на чолі з депутатом Запорізької міськради фракції «Солідарність» В’ячеславом Зайцевим презентували проект реконструкції головної вулиці Бородинського мікрорайону міста – вулиці Ладозькій,  з урахуванням робіт на вулиці Бородинській. У подальшому депутат планує представити проект на сесії міської ради.

«Вул. Ладозька вже зараз є однією з ключових торгових вулиць на правобережжі Дніпровського району. Але її потенціал реалізований не повністю і місцями не в тому напрямку. Транспортна розв’язка по вул. Бородинській надає всі можливості для перевезення городян. Робота та розробка даного проекту тривала півтора року. Троє людей ентузіастів, які працювали безкоштовно, їздили на об’єкт, кілька тижнів спостерігали за дорожньою обстановкою в різний час доби та у різні дні тижня. Спостерігали, як забирають дітей зі школи, як рухаються автомобілі, як ходять пішоходи, які маршрути для переходу доріг вони вибирають та інше» – зазначив громадський активіст Олександр Ралик.

Головними практичними проблемами вулиці, творці проекту виділили застій води через відсутність водостоків, недоступність вулиць для колясок, людей з інвалідністю, велика кількість невпорядкованих стежок і часте перевищення швидкісного режиму водіями автотранспорту.

Цей проект – не просто красиві картинки. Це результат огляду і спостереження за дорожньою обстановкою. А також, це втілення сучасних норм, які були прийняті у вересні 2018 року. Чому саме Ладозька? Тому що на відстані всього лише два кілометри вона має три школи, музичну школу, два парки, є шляхом до великого парку Дніпровського району – парку Енергетиків. На цій вулиці є чотири великих магазину майже по гектару кожен»розповідає Станіслав Скалозуб.

Головними проблемами даного мікрорайону є:

  • Зливова каналізація не справляється с потоками води. В деяких місцях ухили покриття створюють застійні калюжі, які є причиною передчасної руйнації твердих покриттів.
  • Геометрія елементів вулиці не дає повного розуміння користувачами призначення тих чи інших ділянок вулиці.
  • Прямі ділянки вулиці провокують водіїв на перевищення швидкості та порушення інших норм ПДР.
  • На вулиці присутні багато ділянок стихійного паркування, яке призводить до руйнування дерну та виносу ґрунту на проїжджу частину, що в свою чергу викликає запиленість повітря та замулення зливової каналізації.
  • На вулиці знаходяться дві школи, дитяча поліклініка, музична школа та два парки, тобто досить багато дітей потребують безпечної інфраструктури.
  • На Ладозькій наразі повністю відсутнє безбар’єрне середовище. Тобто, близько 30% населення не мають повноцінного доступу до вулиці.


«До мене звернулися мешканці вулиці Ладозької з питанням прибудинкової території. Проблеми доріг та стихійного ринку існують вже не перший рік, вони були ще до моєї каденції. Хочеться зрушити їх з мертвої точки. Звичайно, проект коштує грошей, але він необхідний. Тож, якщо нас підтримають колеги-депутати на голосуванні, втілення цієї яскравої ідеї в життя стане чудовим подарунком для міста»
зазначає депутат В’ячеслав Зайцев.

Для вирішення проблем громадський активіст Олександр Равлик пропонує облаштування системи зливових каналізацій, острівці безпеки на переході, підняті переходи, безбордюрні тротуари, система датського перехрестя, заходи обмеження заїзду та винос тротуару на переході.

Проект креслення:

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...