Запорізький “Слуга” заявив, що всім не допоможеш і закликав своїх виборців “мати совість”

172
Фото: Google.com

Нардеп від фракції “Слуга народу” Сергій Штепа наказав своїй команді відмовляти на деякі звернення, що надходять до його приймальні. Про це він написав у Facebook.

“Крім матеріальної допомоги один з найчастіших приводів для звернення – відсутність якісної дороги, тротуару або вуличного освітлення. Схема дій виглядає дуже просто: виборець описав проблему – я розглянув його звернення та відправив запит до органів виконавчої влади – вони виконали роботи, передбачили їх у плані на наступний рік, або відмовили через нестачу бюджету”, – написав нардеп.

Зокрема він зауважив, що не бачить сенсу в тому, щоб  постійно відправляти депутатські до виконавчої влади.

“Як депутат я маю чути виборців, усвідомлювати, що бентежить їх найбільше, і “скеровувати” виконавчу владу у найпріоритетніші місця. Не бачу сенсу відправляти депутатські запити в режимі нон-стоп: це буде імітація роботи задля звітності, а не ефекту”, – наголосив Штепа.

Нардеп закликав своїх виборців мати совість, адже завжди є ті, кому гірше.

“Декілька вулиць я відвідав особисто. За однією взагалі не побачив дороги, яку можна було б відремонтувати. Написав запит. За другою, навпаки, побачив дорогу, яка за нашими мірками вартує оцінки «4+». Жодної великої ями чи нерівності. Слід мати совість і розуміти, що десь поряд люди не можуть проїхати зі швидкістю 20 км/год; не просити ремонту там, де легко можна їхати всі 50”, – написав “слуга”.

Він також підкреслив, що віддаватиме перевагу тільки найбільш “функціональним” запитам, оскільки всім виборцям допомогти неможливо.

“На їх місці я теж звернувся би до депутата з аналогічним проханням. Проте у ситуації, коли за одну і ту ж суму виконавча влада може побудувати дорогу до 20-30-50 домівок чи до 2-3-5 – я віддам перевагу запиту щодо більш “функціональної” дороги. Всім одразу не допоможеш…”, – заявив нардеп.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...