Запорожці можуть взяти участь у відборі на «Ігри Нескорених»

36

Розпочався прийом заявок від кандидатів до збірної, яка представить Україну на міжнародних Іграх Нескорених-2020 у Гаазі. Цього року до національної команди буде включено 20 осіб.

Відбором та підготовкою збірної-2020 займається Міністерство ветеранів України, благодійний фонд «Повернись живим» та Центр стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» за підтримки міжурядової робочої групи.

Взяти участь у відборі до збірної України можуть усі ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій АТО\ООС або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року.

Реєстрація учасників відбору до збірної України триватиме до 20 липня на офіційному сайті Ігор Нескорених в Україні. Після реєстрації учасники відбору будуть запрошені на спортивні тестування у Львові, Одесі та Києві за вибором учасника.

Спортивні тестування – перше знайомство учасників з дисциплінами Ігор Нескорених та тренерським складом збірної. Це не змагання, а можливість для учасників спробувати себе у кількох видах спорту під наглядом професійних тренерів та лікарів і обрати найкращий для себе. Учасники спортивних тестувань допускаються до фінального етапу відбору, що відбудеться в Києві 8 вересня. Після завершення Національних Ігор відбіркова комісія обере та оголосить остаточний склад збірної 17 жовтня.

Учасники відбору запрошуються спробувати свої сили у шести адаптивних видах спорту, в яких братиме участь Україна на Іграх Нескорених-2020 у Гаазі: легкій атлетиці (біг, стрибки в довжину, штовхання ядра, легка атлетика на візках), плаванні, стрільбі з лука, веслуванні на тренажері, пауерліфтингу та велосипедному спорті, в тому числі велосипедному спорті на візках.

Наявність спортивного досвіду та спортивних досягнень не є обов’язковими для участі в Іграх Нескорених, тому до спортивних тестувань запрошуються учасники, які ніколи не займалися спортом.

Довідково.

Ігри Нескорених засновані Його Високістю Герцогом Сассекським у 2014 році. Це найбільші в світі міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Кожні Ігри об’єднують сотні бійців та їхніх родин, стають майданчиком для взаємної підтримки та обміну досвідом, свідченням незламності духу захисників для тисяч глядачів, що спостерігають за їхніми змаганнями з трибун. Україна долучилася до Ігор Нескорених у 2017 році, дебютувавши на змаганнях у Торонто, а вже у травні наступного року візьме участь в Іграх Нескорених у Гаазі.

За час існування в Україні проєкт розширив спортивні види та дисципліни, доступні для ветеранів, сприяв запуску державної системи спортивної реабілітації поранених військовослужбовців та ветеранів, змінив життя сотень ветеранів та їх родин, мобілізував суспільство на підтримку українських бійців на шляху до повернення до мирного життя після війни.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...