Зеленський не визнає російську агресію проти України – Чорновіл

754

Президент України Володимир Зеленський не визнає російську агресію проти України і уникає будь-яких згадок про те, що РФ стоїть за бойовиками.

Про це в ефірі “Прямого” заявив політолог Тарас Чорновіл.

“Він (Зеленський – ред.) не визнає Росію агресором проти України. В його заявах уникається згадка про те, що Росія є агресором, що Росія стоїть за бойовиками.  Він повторює мантру, яку свого часу нав’язували Путін і Лавров: що якщо Росія в чомусь і винна, то лише в тому, що вона не зуміла вплинути належним чином на бойовиків. Вибачте, але це російська доктрина, а не українська”,зауважив експерт.

Чорновіл додав, що засідання РНБО, і то не по цій темі, відбулось тільки через добу.

“Тема по суті проігнорована. Заяви Зеленського, які були ніби вибаченням, але частково повторювали російські заяви, частково з ними дисонували, появились вже після того, як російська сторона зробила свої заяви.

Ще один момент – дуже важкі телефонні переговори з Путіним. Порошенко, який був міністром закордонних справ до того, який має досвід такого спілкування, який з Путіним говорив на рівних, перед тим, як іти на такі розмови, проводив серйозну підготовку. З ним працювали дипломати, завжди узгоджувалось питання про озвучення чи неозвучення інформації про переговори. У цьому випадку Вадима Пристайка навіть не проінформували, що будуть такі переговори. Зеленський вийшов на переговори абсолютно не готовим проти противника, який вже не одного такого Зеленського пережував і не подавився. такі переговори завідомо програшні”,наголосив політолог.

Чорновіл додав, що четверо загиблих на Донбасі морпіхів можуть бути лише початком, адже Путін відчув, що перемагає.

Нагадаємо, 6 серпня на Донбасі внаслідок обстрілів бойовиків загинули четверо українських військових.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...