Житель Запорізької області, звільнений з російського полону зустрівся з Петром Порошенком

236

П’ятий президент України, лідер політичної партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко зустрівся зі звільненим з російської в’язниці українцем Євгеном Пановим.

Про це повідомляє пресслужба партії.

Петро Порошенко привітав Євгена Панова з поверненням додому.

“Я висловлюю справжнє захоплення тією мужністю, з якою ви разом з нашими справжніми героями пройшли ці неймовірні випробування. Я твердо переконаний, що на прикладах вашого патріотизму, вашої любові, вашого вміння воювати мають виховуватися покоління українців”,сказав він.

Петро Порошенко висловив переконання, що про подвиг та стійкість українців – в’язнів Кремля мають знати якомога більше людей.

“Ми маємо зробити все, щоб в книгах, у фільмах цей подвиг був відображений”,додав він.

Водночас Петро Порошенко зазначив, що, на жаль, зараз ризики для України зашкалюють. Він особливо наголосив, якщо українська влада прийматиме мир на умовах капітуляції, то не отримає миру, а отримає лише ганьбу і капітуляцію.

В свою чергу, Євген Панов подякував п’ятому президентові України за його зусилля щодо звільнення українців з кремлівських в’язниць.

“Я прекрасно знаю, що Ви за нас боролися… Коли я дивився російські новини – чим гірше в російських новинах говорять про Україну, тим краще. Називали Порошенка найголовнішим ворогом, і мені це подобалось… Якщо вона кажуть погане, значить все йде добре (в Україні – ред.)”, – зауважив він.

Співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко також привітала Євгена Панова зі звільненням та поверненням в Україну.

“Ми дуже хочемо подякувати вашій родині. Ваша мама, брат, дружина дуже багато робили для того, щоб ваше ім’я було на слуху і звучало на всіх акціях щодо звільнення заручників. Ця активність так само дозволяла нам тримати спільну позицію, щоб всі прізвища звучали на міжнародному фронті, на міжнародній арені чи були зафіксовані в резолюціях ПАРЄ та інших документах”,сказала депутат.

За її словами, це дуже важливо для того, щоб разом і далі боротися за звільнення інших в’язнів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...