Журналісти Форпост разом з колегами не підуть на прес-конференцію заммера Запоріжжя

424

Не йти на захід у журналістів є аргументована причина, яку ми пояснюємо далі в тексті.

Чотири роки тому, в жовтні-2015 Володимир Буряк був обраний на пост мера. Три останні роки запорізький градоначальник не дає інтерв’ю і прес-конференцій для незалежних журналістів регіону. У своєму спілкуванні мер обмежується тільки залежними комунальними ЗМІ або мас-медіа, підконтрольними «Запоріжсталі», ставлеником якої пан Буряк і є.

Варто зазначити, що в мерії також люблять не відповідати на запити інформаційні. До журналістів поваги нема, хоч їх діяльність захищена законом.

На останній сесії міськради журналісти в черговий раз спробували домогтися від мера згоду на інтерв’ю. У відповідь мерія організувала прес-конференцію із заступником мера Сергієм Мішком.

При всій повазі до пана Мішка, однак це не його запорожці обрали на пост керівника міста, і не від нього городяни хочуть почути відповіді на найбільш важливі для жителів обласного центру питання. Також ми можемо зрозуміти бажання Володимира Буряка і далі приймати «теплі інформаційні ванни» від лояльних журналістів.

Однак небажання відкрито розбиратися в гострі проблеми Запоріжжя веде до їх, проблем, поглиблення, застою в розвитку міста, безконтрольного поширення корупції і безвідповідальності чиновників.

Ми, група незалежних запорізьких журналістів, відмовляємося відвідувати призначену на сьогодні, 3 вересня, прес-конференцію заступника міського голови Сергія Мішка, вважаючи її спробою підмінити спілкування з обраним запорізьким мером. Ми – а через нас і наші читачі – вимагаємо відкритого спілкування з міським головою. І продовжимо наші публічні акції доти, поки ця вимога не буде виконано.

Заноза,061, Акцент, Вся влада, Гетьман, «Наші гроші. Запоріжжя, iPnews, Depo.Запоріжжя, Запорізький центр розслідувань, Форпост

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...