Дев’ятеро дітей з важкими патологіями можуть втратити матір. Потрібна допомога

45

Вона працювала вихователькою в інтернаті, а навесні 2017-го, коли інтернат перепрофілювали, подарувала сім’ю дев’ятьом дітям з важкими патологіями, від яких відвернулися власні батьки. Сьогодні Prodanova Natali сама потребує нашої допомоги. Восени у неї діагностували рак молочної залози.

Лікарі дають позитивні прогнози на лікування. На найближчі півроку пані Наталії призначили 6 процедур хіміотерапії. Дві з них, жінка вже пройшла. І вже є результати: пухлина зменшилася в розмірах. Кожна процедура коштує 35 тис. грн. Для того, щоб завершити цей цикл лікування необхідно 140 тис. грн. Для сім’ї, в якій виховуються дев’ять дітей з особливими потребами, це фантастична сума. Адже, потреби дітей в спеціалізованих ліках і догляді ніхто нес скасовував.

Але пані Наталя разом зі своєю великою дружньою сім’єю не припиняє вірити в дива! Вони є, вони тут, поруч з нами! Цим дивом можете стати кожен із нас!

Кожна ваша допомога необхідна! Кожна ваша гривня важлива! Гроші не повинні вирішувати кому жити, а кому ні! Бережіть себе! Бережіть своїх близьких! Вони найкраще, що у нас є!

Це текст із посту запорізької активістки Ірини Ярко, яка розповідає нам історію мужньої і дуже милосердної жінки, яка не побоялася труднощів і подарувала свою любов дітям, від яких відмовилися власні батьки.  Запоріжці вже неодноразово допомагали незнайомим людям у важких життєвих ситуаціях, підтримка потрібна і зараз. Ця історія особлива, бо від здоров’я пані Наталії залежить життя дітей, яким важко самостійно справлятися зі своїми негараздами.

Кошти можна перевести на карту Приват Банку  4731 2191 0586 1110 – Рязанова Ірина Григорівна, бухгалтер фонду “Щаслива дитина”. Або ж можна скористатися будь-яким видом переказу, який вказаний на сайті фонду.

Якщо Вас цікавлять подробиці цієї складної ситуації, можете зв’язатися з самою пані Наталею – тел. 099 610 31 65.

Добро рятує життя…

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...