Не там сидить!Мешканці Запоріжжя активно відреагували на сучасне життя екс-мера

967
мера
Нещодавно, у соціальній мережі Facebook запорізька студентка опублікувала фото з закладу, до якого забігла перекусити в Одесі. За барною стійкою дівчина побачила колишнього мера Запоріжжя, який зараз живе в Одесі та розвиває свій бізнес після вчинених злочинів у Запоріжжі. Студентка не змогла впустити нагоду і зафіксувала цікавого бармена на камеру, пізніше поділилася знімками у соціальній мережі.

мера 

Запоріжців особливо не здивував той факт, що екс-мер зараз власник суші-бару, але обурення все ж активні люди мусили висловити. Не вкладається у голові, чому після подібних злочинів людина продовжує насолоджуватися життям на волі. Також дивує той факт, що деякі з наближених осіб до тоді ще мера Олександра Сіна і зараз обіймають хороші посади, та ще й умудряються робити публічні заяви…

У вересні минулого року Генеральний прокурор Юрій Луценко обіцяв вручити Олександру Сіну підозру у вчиненні злочинів. Нагадаємо, саме коли останній сидів у мерському кріслі, в Запоріжжі вчиняли злочини щодо активістів революції Гідності та розганяли запорізький Майдан. У той час губернатором області був Олександр Пеклушенко, який пізніше покінчив життя самогубством, мабуть, щоб уникнути суду. А інший керманич вирішив гарно влаштуватися в Одесі та пробачити собі власні гріхи.

Міським головою Олександр Сін дуже випадково,  на той час він був членом партії Батьківщина, пізніше його чи то переманили, чи змусили переманитися до лав партії Регіонів, яка пізніше вчинила розправу над мирними українцями. Власне сьогодні відзначають роковини страшної трагедії в історії українського народу – розстріл активістів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...