На Запоріжжі школярі пригощали двірників кавою та дякували за їх працю (ВІДЕО)

1200
Такий прояв доброти розчулив співробітницю комунального підприємства.

Останні декілька діб на територїї Запорізького регіону зберігається морозна погода. В четверг та п’ятницю опади у вигляді снігу змусили співробітників комунальних служб та двірників з самого ранку почати працювати у посиленому режимі. 

У Мелітополі учні однієї зі шкіл вирішили подякувати  двірникам за їх працю та пригостили співробітників КП гарячою кавою. Називати свої прізвища школярі відмовилися, посилаючись на те, що роблять добру справу не заради піару, пише «РІА. Мелітополь».

Діти вказують, що саме двірники в спеку і морози з 4-ї ранку, озброївшись мітлами і совками, роблять місто чистим і затишним.

Одна співробітниця КП, що працює біля ринку, ледь не почала плакати. Жінка розповідає, що зарплати, щоб побалувати себе особисто смачною кавою, їй не вистачає.

«Зазвичай від багатьох людей чуємо критику і лайку за те, що їм заважає звук мітли або лопати вранці. А сьогодні до нас така увага і вдячність, просто до сліз приємно. Керівникам цих дітей просимо передати особливу подяку від усього колективу КП «Чистота», – кажуть двірники.

Читайте також: В Запорізькій області школярі записали зворушливе відео своєму однокласнику, який знаходиться в лікарні (ФОТО, ВІДЕО)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...