Валерій Прозапас показав “досягнення” влади Запоріжжя на правому березі

87
Кандидат у мери Валерій Прозапас розповів як робитиме із Запоріжжя європейське місто

Кандидат у мери міста від партії «Європейська Солідарність» опублікував у соціальній мережі «Фейсбук» відео, в якому наочно показав проблеми Правого берега та ще раз розповів про корупційні махінації влади.

Кандидат обрав це місце не випадково, локація чудово демонструє халатність влади у питаннях екології, та з огляду на якість роботи підтверджує корупційні афери з бюджетними грошима.

«На Правому березі чудово видно всі проблеми нашого міста. А цей пляж за 55 мільйонів у майбутньому напевно стане головною пам’яткою корупції, безвідповідальності та безгосподарності нинішніх «господарників». Будь-яка закупівля на ньому була виконана в ціну, що майже вдвічі перебільшує ринкову. Мільйонів не вистачило навіть на те, щоб прокласти стежки. Звідси також чудово видно і те, як працюють наші заводи. Пропозиція «Європейської Солідарності» поставити стаціонарні спостережні пункти екологічного контролю 5 років ігнорувалася. Проблема екології не вирішується роками, тому що в модернізацію необхідно вкладати гроші, а це нинішні владі не вигідно», – обурюється Валерій Прозапас у своєму відео.

Повний відеоролик можете подивитись на нашому сайті або у соціальних мережах кандидата.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...