Відео дня: Запоріжцям розповіли, хто отримає продукти і ліки від “Фонду Порошенка”

784

Запоріжці та мешканці області отримали перші 250 наборів першої необхідності, які придбав та передав до нашого регіону “Фонд Порошенка”. Коробки з продуктами та ліками прийняли партійці Запорізької територіальної організації партії “Європейська Солідарність”. Саме вони з волонтерами розвезли пакунки до адресатів.

Допомогу отримали мешканці міста та області, які залишали заявки на сайті «Солідарність» v2020.org.ua. Платформа була спеціально створена для того, щоб кожен пакунок був переданий саме тим, хто найбільше того потребує.

Як зазначив голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко, в Запоріжжі це – сім’ї ветеранів АТО/ООС, люди з інвалідністю та малозабезпечені  родини.

– Наразі проходить акція з допомоги малозабезпеченим родинам, ветеранам АТО, тим людям, які сьогодні найбільше потребують допомоги і співучасті. Тому що важка ситуація і в економіці, і в зв’язку з коронавірусом. Ці 250 коробок роз’їдуться по всій області на виконання перших заявок. Загалом їх вже зараз понад 1200. Звичайно, ми зобов’язались виконати їх всі, але це перша партія, якам поїде до зазначених категорій. В першу чергу це – сім’ї  ветеранів АТО, люди з інвалідністю і малозабезпечені родини,  – сказав Ігор Артюшенко.

Допомога в Запоріжжі

Допомога від Фонд Порошенка – в Запоріжжі! Щодня партійці та волонтери Європейська Солідарність Запоріжжя і Справа Громад Запоріжжя передають набори з продуктами та ліками родинам військовослужбовців, літнім людям, людям з інвалідністю, багатодітним родинам. Перша партія з 250 пакунків, придбана за кошти Фонд Порошенка, вже знайшла своїх адресатів, наразі наша область очікує чергову партію коробок з наборами першої необхідності.

Опубліковано Європейська Солідарність Запоріжжя Неділя, 5 квітня 2020 р.

 

Вже наступного тижня запоріжці отримають пакунки з нової партії допомоги від “Фонду Порошенка”.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...