Народний герой України, який отримував звання у Запоріжжі, покінчив життя самогубством

8165
Герой
фото: УНІАН
Народного героя України, який обіймав посаду в.о директора КП “Миколаївський міжнародний аеропорт” Владислава Волошина, сьогодні, 18 березня знайшли мертвим у ліжку власної квартири. Трагедія сталася у Миколаєві. 

Трагічну подію прокоментував депутат Запорізької міської ради Вячеслав Зайцев, посилаючись на інформацію опубліковану в inshe.tv. За словами детупата, героя він знав особисто, Владислав Волошин отримував почесне звання Народного героя України саме у Запоріжжі.

Смерть настала внаслідок пострілу в груди, в той час у квартирі перебувала сім’я Владислава Волошина. Загиблому було 29 років. На місце події прибули медики та слідчо-оперативна група Інгульського відділу поліції. За попередніми даними, постріл був зроблений із бойового пістолета марки ПМ без номерних знаків. Зброю вилучено та направлено на проведення експертизи.
За словами близьких загиблого, останнім часом хлопець перебував у тривожному стані, а його поведінка викликала занепокоєння. 

Знайомі Волошина припускають, що причиною самогубства могли стати проблеми, які виникли під час ремонту КП “Миколаївський міжнародний аеропорт”. Чоловік, який близько знав загиблого, розповів журналістам, що у місті зараз багато розмов про аеропорт, адже для його румонту був проведений тендер на велику суму. Одна з фірм отримала передплату в сумі 10 мільйонів гривень, виконала значну частину робіт, після цього поступив наказ (чий саме, чоловік відмовляється сказати), щоб компанії грошей більше не давали, натомість дали наказ укласти договір на проведення електромонтажних робіт з іншою компанією. В аеропорту було також багато інших проблем, які дуже гнітили керівника.

Владислав Волошин тривалий час був учасником АТО, був льотчиком. Російські ЗМІ звинувачували його у тому, що він на штурмовику Су-25 збив малайзійський “Боїнг”. Пізніше, самі ж мусили спростувати свої недолугі звинувачення. У той час, ім’я українського льотчика стало відомим за межами України. Пізніше хлопець покинув українську армію, мотивуючи своє рішення багатьма речами, які його не влаштовували.
Бійці, які служили разом з Владиславом називають його вразливим, людиною з завищеним почуття справедливості. А тому припускають, що саме інтриги з ремонтом в аеропорту могли стати причиною трагічного вчинку.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...