Євгеній “Шрам”, який вчинив масштабну ДТП у центрі Запоріжжя був судимим по важких статтях

7489

Керівник ГУ Національної поліції у Запорізькій області Сергій Коміссаров підтвердив інформацію стосовно водія Lexus. Чоловік дійсно є кримінальним авторитетом і вже декілька разів був судимим, в тому числі по важких статтях, пише 061.

«У нього є шлейф судимостей, він дійсно кримінальний авторитет. Ми дуже довго з прокурором спілкувалися. Якщо частина 1 (розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 КК – порушення правил дорожнього руху, що спричинило тілесні ушкодження середньої тяжкості, – прим. Ред.) Та вона не передбачає затримання і арешт – країна у нас така. Три постраждалих, але немає ні у кого тілесних ушкоджень, кілька машин розбито – як одна. Ми не можемо його затримати і заарештувати. Незважаючи на те, що він знаходився в стані алкогольного сп’яніння – в крові виявлено 2,3 проміле і раніше проходив по тяжких статтях»,- пояснив Сергій Коміссаров.

Нагадаємо, після вчинення масштабної ДТП, суд обрав винуватцю міру запобіжного заходу, у вигляді домашнього арешту. Та мешканці Запоріжжя повідомляють, що чоловік спокійно ходить то людних місцях, зокрема по розважальних закладах. Поліція обіцяє перевірити чи дотримується “Шрам” домашнього арешту,Є в разі, якщо повідомлення людей виправдаються, правоохоронці проситимуть у суду утримання підозрюваного під вартою.

Також Сергій Коміссаров пообіцяв, що факти стосовно цієї аварії детально вивчать і зроблять усе можливе, щоб винуватець отримав по заслугах. Найближчим часом планують отримати інформацію по діагнозах постраждалих. Нагадаємо, в одного з постраждалих наче б то перелом хребта.
Загрузка...