Колишній керівник КП “Основаніє” постане перед судом

79

Запорізька місцева прокуратура №2 оголосила підозру керівнику комунального підприємства “Запоріжремсервіс”. Його підозрюють у вчиненні важкого злочину – зловживанні службовим становищем, що завдало значних збитків місцевому бюджету. Загальна сума збитків, завданих керівником підприємства складає близько півмільйону.

Мова йде про закупівлю нафтопробуктів за бюджетні кошти для підприємства “Запоріжремсервіс”. Встановлено, що директор КП, зловживаючи службовим становищем, задля власного збагачення та отримання неправомірної вигоди для юридичної особи, яка брала участь у тендері,  умисно не дотримувався вимог Закону України “Про публічні закупівлі”. Він підписав, від імені комунального підприємства, договір на поставку нафтопродуктів за завищеними цінами. Від цього кількість товару була значно меншою, ніж очікувалося.

В результаті злочинних дій директора КП «Запоріжремсервіс» комунальне підприємство недоотримало палива у кількості 26613,19 л., чим спричинено тяжкі наслідки комунальному підприємству на суму більше 500 тис. грн.

Нагадаємо, Сергій Ращепкін був призначений керівником КП “Запоріжремсервіс”  у грудні 2016 року. Перед цим він півроку виконував обов’язки директора КП “Основаніє”.