Мешканці Запоріжжя крадуть дорожні знаки – відео

348
фото: google.com

На вулиці Новокузнецькій, що у Комунарському районі Запоріжжя уважні мешканці зафіксували на камеру, як і хто краде дорожні знаки. Так, дорожній знак, що вказує на пріоритетність доріг та надпис – 100м з дороги зник. За словами автора допису Данила Щербакова – кілька днів поспіль знаки лежали на землі.

Швидкше за все крадій планує здати його в пункт прийому вторинної сировини, яких по місту нелегальних більше, а ніж легальних.  За отриманою нами інформацією – більше 60 точок, у який приймають непотріб є нелегальними.

В Запорожье на ул. Новокузнецкая на один дорожный знак стало меньше. Нам прислали видео, как один джентельмен уверенно двигался с знаком на перевес.
За день до этого ,этот знак я видел оторванный напротив кольца возле Амстор. Планировал в понедельник позвонить ремонтникам, чтоб повесили, не успел.- пише Данило Щербаков

Куда уходят знаки? ⛔️ В Запорожье на ул. Новокузнецкая на один дорожный знак стало меньше. Нам прислали видео, как один джентельмен уверенно двигался с знаком на перевес. За день до этого ,этот знак я видел оторванный напротив кольца возле Амстор. Планировал в понедельник позвонить ремонтникам, чтоб повесили, не успел.

Опубліковано Данилом Щербаковим 10 червня 2018 р.

загрузка...