На запорізьких промислових підприємствах СБУ та поліція проводять обшуки

1017
обшуки
На великих запорізьких підприємствах проводять обшуки, шукають доказів, які підтвердять злочинні дії з приводу порушення норм забруднення повітря. 

Інформацією поділився запорізький активіст Рудольф Акопян, який вже тривалий час бореться за право запоріжців дихати повітрям без диму та важких металів. Рудольф Акопян регулярно влаштовує акції та флеш-моби, щоб вплинути на керівників промислових заводів, а також мера Запоріжжя, які дають дозвіл на щоденне отруєння повітря, а також запоріжців.

Очередная победа в борьбе за чистый воздух!!!
СБУ и Полиция проводят обыски на промышленных предприятиях Запорожья по факту нарушения требований экологической безопасности должностными лицами, повлёкшие высокий уровень загрязнения воздуха, водных ресурсов и почв. 
Считаю это общей заслугой всех эко-общественников которые приложили максимум усилий для того, чтобы сдвинуть этот вопрос с мертвой точки огромное спасибо коллеги за вашу позицию и системную работу, – пише активіст. 

Кілька місяців тому він був ініціатором та організатором фотовиставки, світлини якої стали підтвердженням щоденних викидів в повітря важких металів, які спричиняють захворювання серцево-судинної системи та раку. Також у місті діє дуже активна ГО “Еко коаліція Запоріжжя”, в яку входять екологи, хіміки, біологи та інші активні люди, які щоденно моніторять ситуацію і виступають з цікавими ініціативами. Нагадаємо, в минулому році, за ініціативи цієї громадської організації Запорізька міська рада та Запорізька обласна рада погодилися виділитися по 6 мільйонів гривень на покупку еколабораторії.

Інформації стосовно обшуків  від правоохоронців поки немає. Та редакція Forpost стежитиме за подіями, як тільки буде детальна інформація, оприлюднимо.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...