Подробиці викрадення людини: під підозрою запорізький політик та екс-прокурор

2279
Запорізький чиновник часів Олександра Сіна, а нині близький товариш  та однопартієць місцевих батьківщинівців Андрій Акритов оголошений у розшук. Сьогодні він переховується від органів досудового розслідування. Чоловіка підозрюють у вчиненні ряду злочинів, зокрема у викраденні та завданні тілесних ушкоджень голові державної виконавчої служби Приморського району Сергію Гогунському.

Про кримінальну ситуацію, що склалася у Приморському районі Запорізької області повідомив вчора голова Запорізької обласної адміністрації Костянтин Бриль, який тільки-но повернувся з відрядження.  Зокрема, чиновник розказав про викрадення, наприкінці вересня поточного року, співробітника виконавчої служби Сергія Гогунського, який перешкоджав злочинним діям групі осіб на чолі з Андрієм Акритовим. Чоловіки намагалися незаконно зібрати чужий врожай.

Службовцю спершу погрожували, а потім викрали, помістили до багажника автомобіля, доставили на територію пляжу та добряче побили. Звільнившись, Сергій Гогунський написав заяву до поліції та розказав про все, що з ним робили викрадачі. На разі відкрито кримінальну справу та ведеться досудове розслідування вище вказаних подій.

Андрій Акритов – новоспечений батьківщинівець, і вже зараз публічно заявляє про те, що після перемоги його кандидата на виборах президента України він займе посаду начальника Національної поліції регіону.

Під час візиту до нього співробітників поліції Акритов представився обласним прокурором.  Самовпевнену та зухвалу поведінку підозрюваного добре видно з оприлюдненого Костянтином Брилем відео. Батьківщинівець  на підпитку з наслішкою і добрим настроєм розповідає про своє спілкування з Сергієм Гогунським та переконує – службовець сам бився головою і завдав собі тілесні ушкодження. Після візиту поліції Акритов втік і зараз переховується.

Сьогодні побував з робочим візитом у Приморському районі. І перша новина, яка мене зустріла: напередодні виборів, місцеві «політики» вже поділили майбутні посади та користуючись ними намагаються царювати в районі.Я дізнався, що голова державної виконавчої служби Приморського району Сергей Гогунський постраждав від дій злочинного місцевого угрупування. Певні особи вирішили незаконно зібрати врожай. А держслужбовця, що намагався перешкоджати протизаконним діям, було побито. Місцеві царьки не тільки залякували посадовця, а й викрали його в багажнику авто.Коли до мене анонімно потрапило відео цих подій, я одразу звернувся до голови Нацполіції в Запорізькій області, а також прокурора регіону. Також триматиму цю справу на особистому контролі.Я бачу, що напередодні виборів в Запорізькій області найбільш активно до влади почали прагнути відверті злочинці. І з жахом думаю: що ж буде потім, якщо нині, просто кандидатами, вони виробляють подібне?! Нині політичні еліти на місцях вже роздають не просто обіцянки, а й дивіденди. І користуються цим. Невже хтось підтримає цих злочинців? Невже за них проголосують люди?!Я не боюсь називати прізвища! Йдеться про Андрія Анатолійовича Акритова, який співпрацює з місцевим осередком БЮТ і стверджує, що після виборів стане головою Нацполіції Запорізької області.Це місцеві «царьки» Приморського району, такі самі, як і відомі вже «герої» Вільнянського та Новомиколайївського районів. Висновки, стосовно їх «подвигів» робитимуть правоохоронці. Та люди мають знати, що для цих персонажів закону не існує!

Опубліковано Костянтином Брилем П'ятниця, 5 жовтня 2018 р.

У прокуратурі Запорізької області Андрій Акритов, як і відомий запоріжцям батьківщинівець – Владислав Куценко працював у 2013 році. Згодом він пішов з міської прокуратури до міської мерії – у 2014 році тодішній голова Олександр Сін представив його як свого радника. Далі Андрій Акритов отримав посаду директора департаменту архітектури та містобудування. Ці роки для чоловіка стали зірковими, адже, якщо судити по декларації екс-чиновника – саме співпраця з екс-батьківщинівцем Олександром Сіном забезпечила його сім’ю нерухомістю, автомобілями та земельними ділянками.

Варто зазначити, у статусі співробітника запорізької прокуратури Андрій Акритов отримав, у користування службову квартиру на вулиці Гоголя, 149 у Запоріжжі.   У тому ж 2013 році, згідно реєстру нерухомості, він приватизував це житло на дружину, Тетяну Акритову. Натомість, вона ще з 1993 року володіла часткою квартири загальною площею у 60, 9 кв.м. у Бердянську. Там же з 2004 року мала іншу квартиру загальною площею 48,7 кв.м.

Окрім наявного житла, родина вже давно має свій бізнес. Зокрема, зараз Тетяна Акритова значиться засновником щонайменше у одній фірмі та співзасновником ще у десяти. Найдавніша з них була створена ще у 1995 році, пише ще у 2017 році сайт z-rada.zp.ua. 

Дуже дохідною також була і посада радника екс-міського голови Олександра Сіна, проти якого зараз теж порушені кримінальні справи. За даними сайту НАЗК одна з фірм Андрія Акритова “Верум ГАЗ”, за часів співпраці з Сіном виграла 20 торгів та освоїла близько 25 мільйонів бюджетних коштів.

Життя на широку ногу та зв’язки з колишніми високопосадовцями з Батьківщини дали Акритову відчуття вседозволеності. В очікуванні президентських виборів та нового президента новоспечений батьківщинівсець уже взявся до справи та почав царькувати. До того ж, не виключено, що манеру поведінки та зухвалість він перейняв  ще й від оточення батька, який був депутатом Приморської міської ради від “Опозиційного блоку”.

загрузка...