Справа стосовно корупційної діяльності директора КП “Запоріжремсервіс” передана до суду

0 Поділилося 504 Перегляди
Директора комунального підприємства “Запоріжремсервіс” Сергія Ращепкіна судитимуть за завдання збитків підприємству на суму більш ніж півмільйона гривень.

Директор підприємства “Запоріжремсервіс”, за підсумками проведеного тендеру підписав договір з ТОВ про закупівцю палива. У договорі вказано – покупка 160 тис. літрів палива вартістю понад 3.2 мільйони гривень.  Далі, діючи в інтересах підприємства, яке виграло тендер Сергій Ращепкін підписував додаткові договори, збільшуючи вартість палива, яке повинно було поставити підприємство. Віддак, кількість поставленого палива значно зменшилася. В наслідок протиправної діяльності директора, підприємство зазнало збитків на 540 тисяч гривень, не отримавши 26 тисяч літрів палива.

Сергій Ращепків став директором підприємства у грудні 2016 року, до цього – з липня 2016 був виконуючим обов’язки директора МКП «Основаніє».

Справу передано до суду, засідання призначено на 25 червня поточного року.