Стали відомі подробиці вбивства колишньої вчительки поблизу Запоріжжя

1349
фото: Google
Вчора ввечері, на околицях Запоріжжі, в смт Кушугум сталося вбивство літньої жінки, яка раніше працювала вчителькою у місцевій школі. Тіло загиблої знайшли вчора ввечері, в приміщенні сараю, на власному подвір’ї. Жінка померла від удару в голову, розповідають місцеві мешканці.

За словами односельчан, літня жінка жила сама, її рідні щовечора дзвонили старенькій. Вчора її телефон не відповідав, а тому рідні занепокоїлися і вирішили навідатися в гості. В хаті жінку не знайшли, тож стали шукати всюди. Бездиханне тіло виявили в сараї. Підозра відразу впала на 36-річного онуку бабусі Євгенія. Протягом останнього року він не з’являвся в селищі, але того вечора, за словами сусідів, прийшов і став просити, чи то вимагати у жінки грошей. Бабуся не схотіла давати, тоді чоловік штовхнув її, жінка впала і сильно забилася головою, від того і померла, кажуть сусіди загиблої.

Коли чоловік збагнув чого накоїв, злякався і затягнув тіло до сараю, – кажуть односельчани. Також люди стверджують, що чоловік мав проблеми з психікою, а тому міг себе не контролювати. З поліції на разі офіційно версії вбивства не повідомили.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...