Військового прокурора в Запоріжжі біси поплутали, або далеко не бідний керівник гарнізону

249

11 січня в Запоріжжі був затриманий керівник Військової прокуратури Запорізького гарнізону Південного регіону України Андрій Сопівник. Його узяли на хабарі у п’ять тисяч доларів прямо під стінами Військової прокуратури.

Ми подивились декларацію Андрія Васильовича, та виявили, що хоч прокурор й жив досить скромно, але в грошах не був обмежений.

В Запоріжжя Сопівник приїхав за призначенням, до цього життя його кидало по Україні. Сюди він привіз дружину, доньку та сина. При цьому прописаним Андрій Васильович залишався у рідних Залещиках в однокімнатній квартирі разом з мамою та сестрою.

В Запоріжжі родина Сопівників винаймала житло – двокімнатну квартиру у Космічному мікрорайоні.

Це декларація за 2019 рік. Хоча вже в травні 2020 року, Сопівник подав декларацію про суттєві зміни в майновому стані, де задекларував дві земельні ділянки:

Що це за дивні земельні ділянки розміром менше метра квадратного кожна та ціною по одній гривні – взагалі не зрозуміло. Ділянки знаходяться у селищі Репужинці, що на іншому березі Дністра від рідних Сопівнику Залещиків.

У Андрія Васильовича є TOYOTA CAMRY (2013), яку на момент декларування оцінили в 122692 гривень (хоча, як ми вже впевнилися, з математикою в нього погано, і довіряти цій цифрі не варто).

Заробітна плата керівника Військової прокуратури досить пристойна, навіть чимала, як для Запоріжжя. Так, за 2019 рік він отримав 456837 гривень, що за місяць складає приблизно 38 тисяч гривень. Чи може родина прожити на такі кошти? Звичайно може.

Крім усього іншого у родини є заощадження у сумі 29 тисяч доларів.

Також у 2019 році Сопівники здійснили купівлю все тієї ж автівки за 122692 гривні. Та витратили на оренду 66000 гривень.

Родина живе досить скромно, у соцмережах активно не викладає фото з відпочинку, чи такі, що демонструють розкіш.

Цікавим є той факт, що дві декларації були викладені із різницею в три місяці. В першій Сопівник вказав, що його посада не відноситься до тих, що мають високі корупційні ризики, а в другій вже погодився із цим твердження. Як далі будуть розвиватись події довкола арешту керівника Військової прокуратури Запорізького гарнізону Південного округу  – покаже час.

Читайте також: В районі ООС від пострілу ворога загинув воїн із Запоріжжя

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...