Жінку, яка незаконно заволоділа сотнями мільйонів гривень від держбанку України затримано – прокуратура

741
Фото - Google
38-річна підозрювана створювала фіктивні підприємства і незаконним шляхом заволоділа коштами ПАТ «Укргазбанк» на суму 250 мільйонів гривень. Правоохоронцями Київа зловмисницю було затримано, наразі вона знаходиться під вартою.

Було встановлено, що у 2015 році, жінка, під приводом допомоги у вирішенні проблемної заборгованості банківських установ, умисно та за попередньою змовою з іншими особами, організувала підроблення ряду документів щодо відчуження кредитного портфелю державного банку ПАТ «Укргазбанк». Дану інформацію повідомляє прес-служба Київської прокуратури.

Правоохоронці зазначили, що жінка створила низку фіктивних підприємств, керівниками яких назначила підконтрольних їй осіб. Крім того, підозрювана залучила у якості співвиконавців інших осіб, які знайшли нотаріуса, що засвідчив незаконні угоди.

“Внаслідок зазначених дій, банк був позбавлений права вимоги по кредиту, а майно яке перебувало у заставі банку на суму 250 млн гривень, незаконно вибуло з-під його іпотеки”, – повідомляють у прокуратурі.

Наразі зловмисниці повідомлено про підозру у шахрайстві і вона знаходиться під вартою. Досудове розслідування триває, прокуратура встановлює інших осіб, причетних до вчинення даного злочину.

У коментарі “Інтерфакс-Україна” директор департаменту інформаційної політики, маркетингу та реклами Укргазбанку Володимир Пікалов заявив, що затримана жінка не є співробітницею цього банку.

“Затримана не є співробітником банку, а, за інформацією правоохоронних органів, є організатором злочинної групи, що підробила підпис одного з членів правління Укргазбанку. Безпосереднього виконавця цього злочину затримали в 2017 році”, – розповів Пікалов.

Читайте також: В Запорожье объявили конкурсы на руководящие должности в департаментах

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...