Біля дільниць у Запоріжжі продовжують фіксувати порушення закону президентом України

0
Поділилося
2
Переглядів

Читачі Форпост продовжують ділитися світлинами, на яких зафіксоване порушення закону президентом України. Незаконне опитування проводять на входах та виходах до виборчих дільниць, опитують лише тих, хто проголосував. На запитання — як перевіряють голосувала людина чи ні, та чому відповідати пропонують лише тим, хто поставив галочку в бюлетені, — мовчать.

Така ж реакція у виконавців протизаконної ініціативи на зауваження з боку свідомих членів комісій. Звертають увагу молодим людям навіть звичайні виборці.

«У 91 школі хлопчик-«опитун» при мені телефоном отримав розпорядження від керівництва підійти всередину до голови комісії та сказати, що вони вже тут, я підійшла разом з поліціянтами та застерегла від порушення законодавства, всі погодились, але як воно далі, коли я пішла?» — пише читачка Форпост.

Питання Зеленського роздруковані на звичайному актуші А4, пачки з питальниками молоді люди пладуть прямо на картонну коробку, яку називають спеціальною урною. Варто зазначити, представники ініціативи президента присутні не на кожній дільниці, а виборково — де сподобалося. Подекуди люди бачать,  як з порушниками закону стоять стражі порядку, напевно в якості підтримки.

На авіаційному коледжі, «5 питань» разом з поліцією стояли.
А на 12 школі організований автобус з людьми

У той же час читачі та журналісти повідомляють, що «опитуни» мають геть юний вигляд, дехто з них явно неповнолітній.

Залучення неповнолітніх до такого виду зайнятості є, як і саме опитування, незаконним. Чому ініціатива Зеленського є протиправною детально розказала народна депутатка Софія Федина та пояснила алгоритм дій задля запобігання правопорушення.

Зеленський вирішив зайнятися незаконною агітацією у день виборів.
Моя дільниця: прямо перед входом стояла дівчинка від опитування зеленського. В білій накидці і картонним ящиком, шрифт на яких співпадає зі шрифтом агітаційної кампанії слуг. На вимогу представитися — почала відвертатися, документів на перебування, документів від кого вона, хто їй дав право там стояти — теж немає. З Києва, до речі, приходять сигнали, що до опитування залучили неповнолітніх — а це незаконне використання праці неповнолітніх.
Я звернулася до присутньої на дільниці поліції — вони порадили викликати наряд патрульної поліції. Патрульні приїхали — відхрестилися і всю відповідальність переклали на поліцію на дільниці. Правда я усіх заставила зафіксувати, які статті Конституції, виборчого кодексу і закони порушуються, і що з них ніхто не знімає відповідальності.
На разі опитувальниця добровільно вийшла за територію дільниці. Але вони реально дівчину підставили, бо у випадку чого, саме її притягатимуть до відповідальності. Навіть тут слуги в своєму амплуа.
Тому, товариство, запрошую пильнувати законність виборчого процесу і не дозволити #потерпілому гвалтувати виборців.
Алгоритм дій такий:
— якщо перед входом на виборчу дільницю стоять опитувальники Зеленського — викликати поліцію, оскільки це суперечить ч.2 ст. 71 Конституції України про вільне волевиявлення та ч.3 ст. 14 Виборчого кодексу України, оскільки проведення опитування у день голосування є фактором психологічного і маніпулятивного впливу на виборця.
Верховна рада НЕ ПІДТРИМАЛА законопроект про опитування під час голосування — тому будь-які опитування в день виборів є НЕЗАКОННИМ. Також порушено закон про фінансування партій, оскільки партійні кошти не можуть бути використані на опитування презедента.
— поліція буде в шоці. Тому завдання — заставити їх фіксувати порушення, прийняти від вас заяву про порушення і записати статті, які порушує це опитування.
— прослідкувати, щоб опитувальники були виведені за межі виборчої дільниці. Бажано їм пояснити, що їх зроблять врешті винними за порушення закону, бо в них немає жодних документів, які б дозволяли і вповноважували проводити опитування. Вони не хочуть бути відповідальними.
— повідомляти про всі такі випадки та інформувати людей, як протидіяти незаконній агітації Зеленського у день виборів.
Будьмо свідомими громадянами. Закон один для всіх.
загрузка...
Next Post
Загрузка...
Погода