Екологи прокоментували аномальний жовтий сніг у Запоріжжі

6098
снег
Фото: facebook.com
Екологи вважають припущення того, що жовтий сніг пішов в результаті піщаної бурі в Африці – нісенітницею. 

Нагадаємо, вчора ми повідомляли, що у Запоріжжі в ніч з 23 на 24 березня випав аномальний жовтий сніг. Більшість мешканців міста спантеличені таким незвичним  природним явищем, тому ми вирішили звернутися за коментарем до еколога Запоріжжя Ірини Пірогової.

“Ми тут у Запоріжжі вже стільки разів були обмануті, що просто не віримо у природне походження цього кольору. Власне визначити його походження не так вже й складно. Має бути взята проба і проведений спектрологічний аналіз цього пилу. Природний пил значно відрізняється від техногенного і прилади це визначать. Але, проби мають тоді бути взяті держ. структурою (у нас це здається лише ОЛЦ – колишня СЕС) і належним чином. Окрім того, для об’єктивного дослідження, проби снігу треба брати не в одному місці. 

До речі, що мене ще бентежить… це ж яка маса та обсяг пилу має бути, щоб з Африки доставити і засипати половину України?! Та такого б обсягу, тоді вистачило б мабуть щоб сонце сховати. І цей сніг невиносно смердів! У центрі міста був відчутний запах СО і якийсь ще кислий запах. Я сьогодні була у сквері Яланського і ледве змогла пробути там 1 годину. Мене почало нудити і почали пекти очі, якраз під викидами коксохіму. Прийшла додому – горло першить, нудить. Явно перевищення зараз йдуть…яка там Африка та й вітру не було”, – коментує Ірина Пірогова. 

Такої ж думки і депутат Верховної ради України Олег Недава. Депутат прокоментував природне явище, на своїй офіційній сторінці в Фейсбук.

Фото – скриншот публикации Олега Недавы

Читайте также: Фото дня: Запорожье в стиле «ретро»

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...