Ігор Артюшенко розказав українцям чим запам’яталася в Запоріжжі Марина Кудерчук

251

Сьогодні стало відомо, що мешканка Запоріжжя, колишня директорка кінотеатру імені Довженка, а з недавніх пір заступниця голови Запорізької обласної адміністрації Марина Кудерчук стала головою Держкіно. Призначення є доволі несподіваним, адже людина не мала досягнень на попередніх місцях роботи, а деякі її вчинки навіть розпалювали в Запоріжжі скандали. В студії телеканалу Еспресо народний депутат восьмого скликання Ігор Артюшенко розказав, що саме асоціюється в нього з іменем Марини Кудерчук.

“Рішення для мене є доволі дивним. Особисто не знаю Кудерчук, але ж живу в Запоріжжі і в кінотеатр ходжу. В останні роки були скандали, що пов’язані з Кудерчук. Перший я дуже добре пам’ятаю,  – коли в прокаті йшов фільм “Смерть Сталіну”, чомусь кінотеатр Довженка відмовився його ретранслювати та показувати. Це був комедійний фільм, який звісно заборонили в Росії. Відмова комунального кінотеатру показувати фільм підбурила, як зараз прийнято казати, войовничу меншість в Запоріжжі. Люди не розуміли, чому в інших містах показують, а наш комунальний кінотеатр не хоче. Щоб приглушити скандал міська рада викупила квитки і все ж один показ відбувся.

Були й інші ситуації, такі патріотичні фільми як “Донбас”, “Аеропорт” та інші завжди проходили зі скрипом. Нам закидали, мовляв – їх ніхто не дивиться, для чого їх показувати, це нерентабельно. У підсумку їх ставили на 13-14 годину в будній день і звичайно їх ніхто не дивився. Це мотивувало у майбутньому відмовляти у показах інших патріотичних стрічок. Не знаю, чи Кудерчук такі рішення сама приймала, чи це наслідок того, що вона працювала в команді мера Запоріжжя, який був фактично висунутим від опоблоку. Можливо, що їй справді давали такі, напівватні вказівки, але ж факт залишається фактом. Ну і саме призначення справді дивне, це так само, як призначити ректором університету завгоспа. Людина яка працювала в кінотеатрі, потім зі зміною влади, восени минулого року відповідала за аграрні питання, а зараз вона директорка Держкіно…

У зв’язку з цим маю побоювання, що буде підтримувати Держкіно, “Сватів”, “95 квартал”, а не щось цінне та пізнавальне” – зауважив Ігор Артюшенко.

Цікаві тези також озвучили й інші учасники дискусії, рекомендуємо переглянути повний запис ефіру.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...