Кандидат в мери від «Європейської Солідарності» Валерій Прозапас викликав Володимира Буряка на публічні дебати

1030

Кандидат в мери від «Європейської Солідарності» Валерій Прозапас викликав чинного міського голову Володимира Буряка на публічні дебати. Він зазначив, що за п’ять років очільник міста жодного разу не постав перед пресою або громадськістю, і не відповів за масові корупційні скандали та зловживання бюджетом, але зараз Буряку відмовчатись не вдасться.

«У нас з’явилось багато питань, на які у міста є право на відповіді. Чому при рекордних, внаслідок реформи децентралізації, бюджетах, на кінець 2020 року борг міста Запоріжжя складе більше двох мільярдів гривень?

Запоріжжя опинилося на ганебному третьому місці у рейтингу конкурентоспроможності міст. Чому немає коментарів та відповідної реакції на постійні корупційні скандали, на зловживання в бюджетах?

«Я, як кандидат на посаду міського голови, вимагаю публічних дебатів з мером Буряком», – зазначив Валерій Прозапас.

Валерій Прозапас намагався передати повістку з викликом на дебати особисто Володимиру Буряку, але до приміщення міськради, де зараз відбуватиметься пленарне засідання, кандидата в мери не пустили, обумовлюючи це карантином. Також на сесію не допустили журналістів.

Повістку Буряку  зобов’язався вручити голова фракції «Європейська Солідарність» Олександр Константинов, який буде присутнім на сесії.

Про зловживання очільника міста Валерій Прозапас детально розповів присутнім на акції «Буряка – до відповіді».

«За п’ять років Володимир Буряк не провів жодного публічного звіту, не зібрав жодної відкритої конференції чи брифінгу. Все спілкування мера відбувалося і відбувається за закритими дверима в теплому колі запрошених преси і «громадськості».

Бо Буряку є про що мовчати. За п’ять років мерія погрузла в корупційних скандалах, в зловживаннях та непрозорості своєї роботи. Це підряди для своїх фірм, це відмивання міських коштів, накшталт будівництва пляжу за 55 мільйонів, це махінації з дитячим харчуванням в школах та садках, це відсутність прозорих конкурсів на посади, це корупційна монополія на керуючі компанії з обслуговування житлового фонду.

Це мільйони і мільйони вкрадених у запоріжців гривень, які осіли в кишенях міської влади», – зазначили організатори.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...