Лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко у центрі Запоріжжя закликав підтримати місцеву команду

149

Під час спілкування із запоріжцями на площі Маяковського лідер «Європейської Солідарності» закликав запоріжців підтримати місцеву команду політсили.
Порошенко відзначив дієвість та патріотичність голови територіальної організації «Європейська Солідарність», кандидата до Запорізької обласної ради Ігоря Артюшенка, який багато років бореться за демократичне та патріотичне Запоріжжя, та свого друга – кандидата на пост міського голови Запоріжжя Валерія Прозапаса, та усих запорізьких кандидатів «Європейської Солідарності».

«Я твердо переконаний, що спільними зусиллями 25 жовтня Україна має відповісти рішуче «ні» спробам повернути нас з європейського шляху під зону впливу Росії. Спробам об’єднатися з ОПЗЖ, про що вони вже не соромлячись говорять, що в міських радах будуть створювати коаліцію з ОПЗЖ. Не можна мдати можливість розпорошити голоси. Не змарнуйте свій голос! Жодна політична сила окрім «Європейської Солідарності не долає п’ятивідсотковий бар’єр, і ваш голос буде зараховано до ОПЗЖ! Ми маємо всі об*єднатися. Об’єднатися здаля того, щоби з першої же сесії міської та обласної ради зробити тотальний аудит міських й обласних фінансів» – зазначив Порошенко.

Він підкреслив, що народ України поставив завдання, щоб Європейська Солідарність, як єдина проукраїнська парламентська, опозиційна сила – «парламентський “спецназ”» – здатна дати відсіч проросійському реваншу в Україні.

«Наша фракція у Верховній раді має мати потужних представників у кожній обласній раді України. І це є вкрай важливо та вкрай символічно, щоб ви підтримали нашу команду. І підтримайте блискучого нашого кандидата на посаду міського голови Запоріжжя – казак, воїн, АТОшник, блогер, справжній патріот, справжній господарник. Людина, яка має найбільш мирну професію – будівельник, але з перших днів війни взяв у руки зброю та пішов на фронт, добровольцем. Це характеризує людину. Запоріжці, підтримайте Валерія Прозапаса!” – сказав лідер партії Петро Порошенко.

“У мене до вас прохання, підтримайте цих козаків” – показуючи в бік однопартійців звернувся Петро Олексійович.

Піджартовуючи Петро Олексійович попросив присутніх, якщо треба позицити маску сусідці, яка хоче підтримати європейське майбутнє Запоріжжя, то зробити це – позичити. А з ким треба – поговорити про свідомий вибір та відповідальний підхід.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...