Молоді сім’ї тікають із Запоріжжя через смертельну екологію — фото

0
Поділилося
3
Переглядів

Глава сім’ї розповів, що дитина алергік і постійно хворіє. Так само, чоловік наголосив на тому, що таке місто як Запоріжжя, не призначене для нормального життя людей. Тисячі сімей покинули свої будинки і переїхали в міста і країни, де хоча б є натяк на нормальну екологію. Місцева промисловість щодня викидає в атмосферу тонни токсичних речовин. Ніякі насадження дерев не реанімують той тяжкий стан, в якому зараз знаходиться Запоріжжя.

Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України опублікував інформацію про санепідситуацію в м. Запоріжжя за період з 26 січня по 2 лютого 2018 року. Згідно з дослідженням, в Заводському районі найбільша консентрація шкідливих викидів у повітря, яка у значні рази переважає допустимі норми.

Втомлене такою ситуацією населення, ще у вересні 2016 року  зверталося з петицією до Кабінету міністрів України з проханням раптових перевірок для заводів, а також встановлення на підприємствах спеціальних аналізаторів, данні з яких аналізували б екологічні інспектори. У травні 2017 року, було завершено збір підписів під екологічним зверненням до депутатів Верховної Ради України. 4399 жителів Запоріжжжя поставили живі підписи під зверненням.


Як раніше повідомляв «Forpost», в жовтні 2017 року, було зафіксовано перевищення концентрації небезпечного газу, який викликає судоми і призводить до зупинки серця. Так само зафіксували великі викиди фенолу, сірководню та пилу. А для того, щоб краще бачити всю тяжку екологічну ситуацію Запоріжжя, з квадракоптера зняли задимлене небо від запорізьких заводів.

Отож, поки «князьки» спокійно наживають собі статки на здоров’ї запоріжців, населення повинно думати куди дітися від шкідливих викидів, та як лікувати тяжкі захворювання, які виникають в результаті такої екології.

Читайте також: Жители Запорожья устали ломать ноги в самом центре города — фото

загрузка...
Next Post
Загрузка...
Погода