Петро Порошенко: Я дуже шаную те, що робить запорізька команда в області на чолі з Ігорем Артюшенком

135

Під час візиту до Запоріжжя лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий Президент України Петро Порошенко закликав мешканців області підтримати команду «ЄС». Спілкуючись з містянами, Петро Порошенко відзначив досягнення запорізької команди на чолі з лідером Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», народним депутатом восьмого скликання Ігорем Артюшенком.

«Я дуже шаную те, що робить запорізька команда в Запорізькій області на чолі з Ігорем Артюшенком.

В мене прохання: підтримайте цих козаків. Підтримайте, бо народ України поставив завдання, щоб «Європейська Солідарність», як єдина проукраїнська парламентська опозиційна сила, бо ОПЗЖ – вона теж опозиційна, але не українська , вона представляє російську державу, дала гідну відсіч. Єдина проукраїнська сила як парламентська , яка здатна дати відсіч. Це є парламентський спецназ. Наша фракція в Верховній Раді повинна мати потужних представників в кожній обласній раді України. Тому це вкрай важливо і вкрай символічно, щоб ви підтримали нашу команду», – наголосив Петро Порошенко.

Петро Порошенко запевнив: курс розвитку, який команда «Європейської Солідарності» впроваджувала п’ять років, буде продовжений.

“Нам рухати країну вперед до Європейського Союзу, нам рухати країну вперед до членства в НАТО, нам рухати країну вперед до повного звільнення кожного клаптика землі Донбасу, Криму. Можна це робити з сильною армією, потужною економікою, яку ми з вами будували п`ять років і продовжуємо будувати”, – наголосив Петро Порошенко

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...