“Тероризм” в Луцьку: українців розіграли, сценарій писав “Квартал 95” – відео

5070

Вчора увага всієї країни була прикута до подій в Луцьку, де чоловік взяв у заручники пасажирів автобуса.

Люди пробули з озброєним чоловіком в транспорті весь день, а українці щохвилини оновлювали стрічки новин улюблених новинних сайтів, щоб дізнатися чи все гаразд з заручниками. Повідомлялося, що серед них були навіть вагітні жінки та діти.

Вчорашні події для України – щось страшне і стресове, бо подібні випадки є вкрай рідкісними. У коментарях під новинами люди розділили думки, частина вважала, що це спланована вистава, інші переконані – чоловік хворий і його треба було знешкодити якомога швидше. Втім, запитань до дій та поведінки правоохоронців було безліч. Вже з перших хвилин цього епізоду здавалося – в житті так не буває, сценарій непродуманий і це очевидно. Для чого влаштували цю виставу?

Вчора, пізно ввечері з’явилося відео, яке підтверджує припущення про підготовлений сценарій.  На відео чітко видно, як “терорист” вийшов з автобуса, він поводився спокійно і чекав поки його затримають. Чоловік, який тримав у заручниках більше десятка людей майже пів доби вийшов, опустив руки, демонструючи капітуляцію. Йому довелося  чекати більше хвилини поки силовики проявлять зацікавленість і підійдуть з наручниками. Зрештою, дочекався. Без емоцій, квапливості та жодних перешкод терористу одягнули наручники.

Театр абсурду…

Gepostet von Yorik Anarhist am Dienstag, 21. Juli 2020

Арсен Аваков сухо і коротко написав у Твіттері – “Луцьк. Усі цілі” і розмістив декілька загальних фото, мабуть, щоб не показати надто багато.

У той же час голова ОП пише допис захоплення, мовляв – Президент Зеленський, який записав відеозвернення до терориста, після якого він здався – ледь не месія, який розв’язав небезпечну ситуацію своєю харизмою.

Наскільки шоу було ефектним та переконливим, покажуть рейтинги Зеленського. Але під дописами перших осіб країни на тему вчорашнього тероризму українці вже пишуть, що не повірили.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...