У мережу потрапила таємна переписка запорізького “слуги” та прокурора

2822
нардеп Кабанов

“Зашквари” народних слуг продовжуються. Після цього скандалу мешканці Запоріжжя запам’ятають ще одне прізвище людини, яку вони допустили до влади – Олександр Кабанов. Нардеп народився та виріс у Запоріжжі, в медичному інституті та ЗНУ здобував вищу освіту.

Навряд ця особа є відомою широкому загалу, бо ж зовсім нещодавно він був всього лише одним із сценаристів 95 кварталу. Зараз він поважний народний депутат, то ж може дозволити собі що завгодно. Наприклад погрожувати місцевій владі у лайливій формі, пробувати протягнути запорізького прокурора в ДБР та навіть просити того ж самого прокурора, щоб той побігав та поклопотав про його інтереси. Усе це народний “слуга” робив у сесійній залі, там його і піймали на гарячому журналісти.

Діалог, що на картинках, відбувається між Олександром Кабановим та Миколою Лєскіним, прокурором, який раніше працював у Запорізькій міській прокуратурі №2, зараз в обласній.

Судячи з переписки, останній пробує через нардепа потрапити в ДБР, втім, як з’ясувалося з діалогу, на місце керівника відомства претендує Денис Монастирський.

Згаданий прокурор, варто зазначити, зараз проживає в квартирі свого “слуги” в якій кілька днів немає газопостачання. Він, очевидно з діалогу, з цього приводу дуже лютує, бо як же його-прокурора не можуть послухати і підключити квартиру нардепа до газопостачання. Натомість, Кабанов  наказує прокурору подзвонити міському голові Запоріжжя Володимиру Буряку та пригрозити. Пише нецензурною лексикою, цитуємо: “Че за на…уй?”

Напевно в Трускавці Кабанову не повідомили, що газопостачання здійснює не підвладне меру підприємство.

прокурор Лєскін

PS: – Для тих, хто подивився скріни, нагадуємо: Шарій – під@р.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...