У Запоріжжі з клініки виписали ветерана АТО, який лікувався від тяжких поранень (фото)

700

Сьогодні з клініки, після тривалого лікування, виписали ветерана АТО – Олега Данилевського. Військовий переніс дві складні операції.

Олег Данилевський пройшов найгарячіші точки російсько-української війни. Він брав участь в операції під Широкиним, в боях під Мар’їнкою, Лебединським і в обороні Маріуполя. З фронту воїн повернувся з пораненнями і ще три роки чекав на безкоштовну державну операцію. Але за здоров’я бійця взялись партійці «Європейської Солідарності» в Запоріжжі.

Восени минулого року Клініка Святого Миколая, співзасновником якої є депутат Запорізької міської ради фракції «Європейська Солідарність» Микола Бєлий, безкоштовно провела операцію з заміни суглоба. Під час візиту до Запоріжжя Олега Данилевського відвідав п’ятий Президент України Петро Порошенко. Тоді він пообіцяв, що витрати на другу операцію, а саме – придбання другого імпланта візьме на себе партія.

Запорізька територіальна організація партії «Європейська Солідарність» виконала доручення і забезпечила бійця імплантом. Операцію з протезування, як і восени, військовослужбовцю провели коштом клініки.  Сьогодні партійці привітали воїна з успішним завершенням лікування.

«З історією Олега ми знайомі з осені минулого року, – розповідає керівник Секретаріату Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», депутат Запорізької обласної ради фракції «Європейська Солідарність» Олег Чернов, – На день народження його привітав Петро Порошенко і пообіцяв, що ми покриємо витрати на другий етап. Минуло декілька місяців, нам  вдалось зібрати гроші і на протез, і на лікування. Сьогодні здоровий боєць може спокійно повернутись додому. А ми обіцяємо, що й надалі будемо продовжувати цю традицію – підтримувати українських воїнів».

Як розповів сам ветеран, операція для нього була справжньою подією. Олег Данилевський так і не дочекався проведення операції державним коштом, а вартість імплантату та подальшого протезування була для нього непідйомною.

«За рік служби моя нога стала коротша десь сантиметри на два, я відчув біль та дискомфорт. Сюди я прийшов на милицях, а вже зараз відчуваю, що через тиждень-два вони мені і зовсім не знадобляться. Тут мені зробили дві операції, але я і зараз трохи в шоці від того, наскільки вони добре минули. Через 5 днів після першої мене вже виписали додому.

Насправді, все це дякуючи моїм побратимам, які відправили сюди, допомогли. Я знаю, що це не перший випадок допомоги, до мене також були бійці, яким надали лікування. Інваліду другої групи дорога на службу вже закрита, втім я б знову пішов добровольцем», –  поділився своєю історією Олег Данилевський.

Директор Клініки Святого Миколая, депутат Запорізької міської ради фракції «Європейська Солідарність» Микола Бєлий  розповів, що в медзакладі намагаються максимально допомагати українським захисникам.

«Операція проходила в два етапи і вже зараз пацієнт готовий до виписки. Всі витрати до повного одужання з етапом реабілітації покриває клініка. Наразі ветеран має придатність до повноцінного життя.

«Запоріжжя знаходиться в 200 кілометрах від лінії вогню, тому наша можливість жити й працювати залежить від воїнів, які ризикують своїм життям. Ми знаємо ціну мирного неба над головою, саме тому намагаємось допомагати в лікуванні тим, хто його боронить», – розповів Микола Бєлий.

З одуженням побратима привітав член Запорізької ради ветеранів АТО, депутат Запорізької обласної ради фракції «Європейська Солідарність» Андрій Хімічев. Саме ветеранська організація повідомила партію і клініку про ситуацію Олега Данилевського.

«Ми, як спілка Ветеранів, домовлялися про його лікування в клініці на безкоштовній основі. Коли до нас звернулась людина, то ми одразу стали шукати всі способи допомогти. Ми раді вітати Олега з одужанням, бажаємо йому легкої реабілітації, яка, до речі, також залишається за клінікою» – співголова ГО “Запорізька рада ветеранів АТО” Андрій Хімічев.

Сьогодні ветеран може повернутись додому, попереду його чекає період реабілітації, але, як зазначили в клініці, до повного одужання залишилось зовсім трохи.

Сьогодні ветеран може повернутись додому, попереду його чекає період реабілітації, але, як зазначили в клініці, до повного одужання залишилось зовсім трохи.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...