Вперше за 5 років на Запоріжжі люди прийшли на захід з серпом та молотом – відео

445

Декомунізація скасовується? З приходом “слуг” прихильники комунізму спокійно порушують закони України демонструючи комуністичну символіку. Люди розуміють, очевидно, що залишаться безнаказаними, бо ж в Україні тепер влада, якій все одно до багатьох питань і до цього також.

Зухвалий випадок пройшов повз журналістів, бо трапився ще 8 лютого в селищі Запорітне, а на відео та фото звернули увагу лише сьогодні. Урочистості відбували в селі Заповітне Кам’янсько-Дніпровського району. Там, 8 лютого відкривали стеллуз нагоди 75-ої річниці звільнення України від гітлерівських загарбників.

Допис, який підтверджує присутність комуністичної символіки на заході опублікував колишній  Заступник директора Департаменту – начальник управління комунікацій з громадськістю у Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Зубченко.

Декомунізація на Запоріжжі скасовується?

Тільки-но “слуги” прийшли до влади, сепари та комуністи підняли голову. На офіційних урочистостях з нагоди вигнання нацистьких окупантів у с. Заповітне Кам’янсько-Дніпровського району вперше за останні 5 років відкрито використовували заборонену законом комуністичну символіку – серп і молот. Ганьба!

Чекаю реакції Національної поліції та облдержадміністрації! – пише Олександр Сергійович.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...