Запоріжці, долучилися до інших українців, які зібралися під Печерським судом

476

Сьогодні у Києві проходить судове засідання, до якого прикута увага усього світу. Підрив демократії та повернення у часи Януковича, це те, від чого застерігали Володимира Зеленського європейські союзники України. Застерегти прийшли й українці.

Сьогодні у Печерському районному суді Києва повинні були обрати міру запобіжного заходу для п’ятого Президента України Петра Порошенка. Людини, яка виборола у світу повагу до України та українців й закріпила демократичні цінності, за які у 2014 році віддали свої життя на Майдані патріоти.

Тисячі людей з різних куточків України прийшли сьогодні під стіни суду, щоб почути рішення судді особисто. Група із Запоріжжя також долучилася до заходу. Люди з прапорами та плакатами декілька годин були на сторожі, аж поки не почули – засідання перенесли на 1 липня.

Після процесу до людей та журналістів вийшов Петро Олексійович.

“Вони намагалися дати нам хабара, замінити арешт з триманням під вартою на особисте зобов’язання. Порошенко хабарів не бере і брати не буде. Вони це роблять, щоб вилучити паспорт і не дати можливість Порошенку мобілізувати світ на підтримку України”.

Варто зазначити, за кілька годин до суду з’ясувалося, що з темою похорону батька п’ятого президента маніпулюють. Команда захисту Порошенка повідомила, що до суду надійшло клопотання про перенесення засідання через неможливість Петра Олексійовича бути присутнім, він наче б то мав бути на похороні батька. Адвокат Ілля Новіков назвав це маніпуляцією, бо ж церемонії прощання відбудеться завтра, а сьогодні Порошенко присутній на засіданні.

Важливим нюансом у процесі була поведінка прокуратури. Під час засідання прокуратура змінила своє клопотання і просила обрати Порошенку запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання замість взяття під варту з можливістю внесення 10 мільйонів гривень застави.

Захист Порошенка виступив проти нового клопотання прокуратури. Адвокат Ілля Новіков сказав, що нове клопотання може буде підставою, щоб відкласти засідання, чого захист не хоче.

Засідання, все ж перенесли на 1 липня.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...