Запоріжці сьогодні у Києві підтримують п’ятого Президента України – фото

637

Декілька тисяч українців зібралися сьогодні під Печерський судом у Києві, де обирали міру запобіжного заходу для п’ятого Президента України Петра Порошенка.

Свою підтримку надали в мешканці Запоріжжя, вчора до Києва виїхали десятки наших земляків, а вже з самого ранку звітували про готовність до боротьби публікуючи фото в соціальних мережах. Люди тримають в руках плакати та фотожаби. Вимагають припинити політичні переслідування та зупинити реванш. Біля мікрофонів сьогодні ТОП спікери Європейської Солідарності.

Біля Печерського суду сьогодні ті, хто багато років підтримував дії Петра Олексійовича, боровся за Незалежність та цілісність України, ті, хто вже багато років відстоює демократію.

Сам Петро Порошенко, під час виступу в залі суду висловив припущення, що Генеральна прокурорка Ірина Венедиктова розуміє, образно кажучи, безглуздість порушених справ, але не може не послухатися Володимира Зеленського, бо переживає за свою подальшу долю.

Цитуємо:

“В глибині душі і пані Венедіктова погоджується з Рябошапкою, але будучи залежною від президента Зеленського, вона боїться за свою подальшу долю. Зніміть з неї цей тягар, відведіть її. Шануйте і поважайте жінку…

Я хочу звернутися до пана Зеленського і пані Венедіктової і хочу повторити тезу: “Ми вас не боїмося. Замахнулися – бийте. Не відкладайте, не бійтеся. Треба запроторити за грати – запроторюйте”.

Адвокати Порошенка оголосили відвід прокурорам та особисто Венедіктовій.

На думку п’ятого Президента, Венедіктова погоджується з тезою колишнього генпрокурора Руслана Рябошапки, що підозра йому – “юридичний треш”.

Порошенко закликав повернути цей “треш” назад у прокуратуру.

Він також наголосив, що 10 липня закінчується термін на розслідування справи: “З 28 травня 2019 року, отримуючи кошти з кишень платників податків, рік оця величезна група займається тим, що курам на сміх”.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...