Запорізький нардеп Шевченко «напоров гарячок» в соцмережах, виборці в шоці

0
Поділилося
0
Переглядів

Народний депутат від «Слуги народу» Євген Шевченко в соцмережі опублікував два пости, які викликали обурення у користувачів, хоча згодом вирішив їх видалити. Втім, правду в народі кажуть — слово не горобець, вилетить, то вже не піймаєш. Хто не встиг побачити і пізнати сутність автора, запорізький журналіст Серігій Сідоров покаже, бо він встиг усе це «заскрінити. «.

В одному пості він написав: “Про колег, як про небіжчиків – або добре, або соросята. Слава Господу, у фракції чимало адекватних. Собак не продають, вони ж друзі людини”.

Тут, очевидно, Шевченко мав на увазі свого колегу Брагаря, який в ефірі телеканалу “112 Україна” порадив пенсіонерці продати собаку, щоб оплатити комуналку.

В іншому своєму пості Євген Шевченко заявив, що “краще німці в наглядовій раді” Укрзалізниці “, ніж американські протеже.

“Перші хоч туалети в чистоті вміють утримувати. Адже для українців головне, щоб туалети в поїздах були чисті. При цьому не забудьте подивитися на свої у себе вдома або додому німців теж запросите?” – написав Шевченко.

Варто зазначити, що в коментарях народний депутат зовсім не церемониться з користувачами:

Нагадаємо, що в жовтні 2019 року Євген Шевченко виступив в прямому ефірі на пропагандистському російському телеканалі. Тоді він розповів, що рішення про участь в телеефірі йому далося нелегко. Але пізніше він видалив цю публікацію.

Джерело — Букви.

загрузка...
Next Post
Загрузка...
Погода