В Запоріжжі дослідили аварійний резерв одного з підприємств

236
ПАТ «Запоріжжяобленерго»

Стан готовності ПАТ «Запоріжжяобленерго» щодо оперативного реагування при виникненні надзвичайних ситуацій в електромережах області, наявність матеріально-технічного резерву для проведення відновлювальних та інших невідкладних робіт у разі виникнення надзвичайних ситуацій внаслідок несприятливих погодних умов обговорили учасники позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулось під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віктора Скоблікова. Про це повідомляє прес-служба Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Як відзначив технічний директор ПАТ «Запоріжжяобленерго» Олег Лисенко, підприємство обслуговує 35901,277 кілометра повітряних ліній та 2851,876 кілометра кабельних ліній електромереж.

З метою забезпечення оперативної ліквідації аварійних ситуацій в електромережах ПАТ «Запоріжжяобленерго», зменшення часу простою обладнання під час ліквідації наслідків аварій в ПАТ «Запоріжжяобленерго» було видано наказ «Про перегляд аварійного запасу», згідно з яким були затверджені об’єми, перелік та місця зберігання аварійного запасу. Також вищезазначеним наказом були визначені особи, які відповідають за технічний стан, комплектність та своєчасне поповнення аварійного запасу.

Аварійний запас паливно-мастильних матеріалів ПАТ «Запоріжжяобленерго» наразі складає 26 145 літрів бензину А-92 (необхідно 42 000 літрів) та 21855 літрів дизельного пального (необхідно 29 000 літрів).

За словами Олега Лисенка, аварійний запас паливно-мастильних матеріалів недоукомплектовано, у таких умовах підприємство здатне ліквідувати локальні пошкодження, проте при масових аваріях можливе відключення абонентів на тривалий час.

Як підкреслив Віктор Скобліков, до кінця місяця у Запорізькій області прогнозуються важкі погодні умови, зокрема, це пориви вітру, опади у виді дощу та снігу, тому можливо налипання мокрого снігу та як результат – пориви електродротів. Тому необхідно у робочому порядку вирішити питання щодо забезпечення підприємства необхідним запасом матеріально-технічного резерву та забезпечити оперативне реагування та вжити відповідних заходів при виникненні надзвичайних ситуацій в електромережах області у разі виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених несприятливими погодними умовами.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...