Майно КП “Наше місто” неочікувано передають підприємству “Запоріжремсервіс”

841
КП
Вчора, 17 січня, під час засідання комісії з питань життєзабезпечення Запорізької міськради стало відомо, що найближчим часом планується створення депутатської робочої групи, яка займеться перевіркою роботи КП «Наше місто». 

Депутати міської ради хочуть дізнатися чому КП «Наше місто» заборгувало запорожцям гроші за неповністю надані раніше послуги, а також коли запорожцям будуть виплачені ці гроші. Нагадаємо, що з листопада, 2017 року, КП  вже не надає послуги більшості городян, на їх місце прийшли керуючі компанії. В середньому борги комунальників перед жителями міста коливаються від 200 до 800 грн. І таких абонентів десятки тисяч. За останній місяць «Наше місто» вже почало списувати свої борги перед городянами.

В той самий час, на порталі міської ради з’являється проект рішення міськвиконкому про передачу від КП “Наше місто” транспортних засобів в господарське відання “Запоріжремсервіс” Запорізької міської ради.

КП "Наше місто"

Окрім того, виконавчий комітет Запорізької міської ради доручив КП “Наше місто” передати, а комунальному підприємству “Запоріжремсервіс” прийняти нежитлове приміщення, площею 125,20 кв.м, первісною вартістю 655855,33 грн., А також насос моноблочний центробіжний СS 32-200C первісною вартістю 10706,50 грн.

Читайте також: В Запорожье появится курс продвижения бизнеса в Facebook и Instagram

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...