Управління транспорту Запоріжжя ігнорує звернення змучених громадян – фото

982
Про цей інцидент повідомила запоріжанка Людмила Власенко, в пабліку “Типичное Запорожье”.

Жінка розповідає, що мешкає в Космічному мікрорайоні і кожного дня стає свідком та учасником транспортного колапсу на #76 маршруті. Людмила зазначає, що майже пів року, після відміни #77 маршруту, для того, щоб вирушити на правий берег, люди повинні стояти годинами в черзі. Громадяни вранці та ввечері стовбичуть на зупинках та намагаються всунутися в забиті маршрутки для того, щоб доїхати додому, чи до роботи.

Стурбовані та змучені таким положенням речей запоріжці звернулися за допомогою в Управління транспорту міста, та у відповідь чули лише саму тишу. Власенко зазначає, що одина із відповідальних осіб (А. Капля) все ж таки відповіла громадськості та запевнила, що порядок на маршруті наведено. Жінка також надала можливість дзвонити прямо з місця подій та надсилати скайпом фото черг якщо такі будуть.

Після того, як люди повідомили, що ситуація не змінилася, всі телефони служби були заблоковані. Керівник управління О. Власюк відповів: “Не знаємо як у вас, а у нас все гаразд, маршруток вдосталь, черг не має, все працює за графіком”.

Анна Власенко пропонує наглядно показати працівникам управління транспорту ситуацію в Космічному мікрорайоні та закликає долучатися інших незадоволених цією ситуацією громадян. Жінка планує збирати підписи для звернення в міську раду.

Раніше ми повідомляли, що такі випадки нажаль стали закономірністю як по місту так і в області.  Наприклад, 6 лютого, на зупинці біля проспекту Металургів, зібралось близько 150 запоріжців. Всі вони довго чекали маршрутку, щоб доїхати в Хортицький район.

Читайте також: У Запорізькій області загинула пенсіонерка — фото

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...