Керівники місцевих прокуратур у Запоріжжі вимагають розслідування дій колеги Олени Крючкової

2867
Керівники місцевих прокуратур у Запоріжжі направили колективне звернення на ім’я Генерального прокурора Юрія Луценка та керівників інших компетентних органів, у тому числі до прокурора Запорізької області Валерія Романова з вимогою провести службове розслідування стосовно дій колеги – начальниці відділу прокуратури Запорізької області Олени Крючкової.

Зокрема автори листа звертають увагу на дії начальниці відділу, яка на їхню думку, порушує ряд законів, прокурорську етику та статтю 19 Закону України «Про прокуратуру», що загалом підриває авторитет та довіру до органу в цілому. Амбіції Олени Крючкової та бажання зіпсувати репутацію окремих осіб стали першочерговими у діяльності прокурорші. А тому вона наважилася знехтувати багатьма принципами заради особистих інтересів.

Керівників місцевих прокуратур турбує подібна поведінка колеги, що явно йде в розріз із статтею 29 Кодексу, який зобов’язує прокурорів діяти виключно в інтересах органу і не проявляти недоброзичливого ставлення до колег та не оприлюднювати недостовірної інформації стосовно них.  При цьому в діях Олени Крючкової спостерігається нехтуванням принципами толерантності та взаємоповаги.

У своєму зверненні прокурори послідовно пояснюють у чому саме вбачають неприпустиму поведінку колеги та порушення нею законів України. Автори звернення просять призначити службове розслідування за викладеними фактами. Також долучити їх особисто до надання пояснень та додаткових відомостей, а після вирішити питання про притягнення колеги до дисциплінарної відповідальності.

Олени Крючкової Олени Крючкової Олени Крючкової Олени Крючкової

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...