На Запоріжжі співробітники СБУ перекрили канал поставок військової продукції на територію Росії – відео

664
Фото- скріншот відео
Як стало відомо “Форпост” від надійних джерел, СБУ блокували операцію російських спецслужб із вивезення товарів військового призначення для потреб військово-морського флоту Росії.

Контррозвідники спецслужби встановили, що представники російських військово-промислових компаній намагались організувати канал поставок з України виробів, необхідних для забезпечення військово-морського флоту Росії. Правоохоронці дізналися, що зловмисники вже розробили механізм постачання товарів через підконтрольні комерційні структури в одній із європейських країн. Потім виготовлену спеціалізованим запорізькім підприємством військову продукцію, вони планували постачати до Росії. Замовником оборудки були російські структури, які спеціалізуються на оснащенні та комплектації атомних підводних човнів, зокрема тих, що базуються на тимчасово анексованій території АР Крим.

Під час обшуків на підприємстві, було вилучено документацію та партію товарів військового призначення. Товари планували найближчим часом транзитом доставити в Росію.

На даний момент, всі подробиці справи встановлюються, тривають слідчо-оперативні дії. Правоохоронцями відкрите кримінальне провадження за ст. 111 та 333 КК України (порушення встановленого порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю).

Читайте також: Запорізький «опоблоківець» Балицький ходить до Ради з пістолетом — відео

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...