Землю за ТЦ “Аврора” у Запоріжжі хочуть віддати повному тезці помічника депутата

491
Виконавчий комітет Запорізької міської ради планує передати під будівництво багатоповерхівки землю за ТЦ “Аврора”, без договорів оренди та рішення міської ради. Ділянка знаходиться між вулицею Поштова та ЖК “Олександрівський-1”. Ділянка площею 0, 67 Га зараз є муніципальним паркінгом, пише Запорожский центр расследований.

Документи про наміри передачі землі з’явилися нещодавно на сайті мерії. У доданому проекті договору вказується, що по завершенні будівництва КП «Паркування» отримає від фірми два відсотки від загальних проектних площ.
У пояснювальній записці чиновники посилаються на те, що дана ділянка в останній версії Генплану була віднесеною до території багатоповерхової забудови. Оскільки ділянка знаходиться в оренді у КП «Паркування», і при забудові його орендарем залишається те ж комунальне підприємство, то питання будівництва вирішується «виконавчим органом місцевої ради», тобто – виконкомом.

Відповідно, на думку влади, немає потреби в передачі земельної ділянки за стандартною процедурою – шляхом його відчуження у КП «Паркування» і здачі в оренду «Азимут Трейдинг Груп» через сесію міської ради.

У ТОВ «Азимут Трейдинг Груп» зі статутним фондом в 1000 гривень половина належить кіпрському офшору «Нетмарк Консалтенс Лімітед», 40% – ТОВ «Стимул-сіті» і 10% -акціонерному суспільству “Закритий недіверсіфікованій венчурний корпоративний інвестиційний фонд” Геліос “. «Геліос» оформлений на Діденко Артема Сергійовича, і так само звуть помічника депутата міськради Сергія Божко.

Директор «Стимул сіті» Ігор Скляр числиться також директором ще двох свежезарегістрірованних фірм, що мають, судячи з назв, ставлення до сонячної енергетики – «Фотон Енерджі» і «Солар Парк Девелопмент». Нагадаємо, що раніше Руслан Божко виступив поручителем за кредитом на 600 мільйонів від «Укргазбанку» для «Токмак Солар Енерджі», де співвласником є ​​пов’язана з Божко фірма «Астра Капітал Груп».

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...