Аналізи в Зеленського брав автор у клініці, що зареєстрована в Росії

363
У Зеленського аналізи брав актор з серіалу «Свати» та учасник кулінарного шоу Владислав Кірякулов.

Відомо, що Кірякулов брав участь в кулінарному шоу «Мастер шеф», знімався у телесеріалі «Свати» та на даний час працює масажистом у клініці «Євролаб». Інформація про нього розміщена на офіційному сайті клініки.


На сайті кулінарного шоу його називають «доктором з тонкою душевною організацією». Також йдеться про те, що він робить масажі і виготовляє ортопедичні устілки.

Як актор «доктор» Кірякулов знімався у картинах «Україна, гудбай», «Свати-5» та інші.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко у п’ятницю, 5 квітня, здав медичні аналізи на НСК «Олімпійський», дослідження за якими будуть  проводитись чотирма медустановами Києва – дві приватні «Борис» та «Медіком» і дві комунальні лікарня швидкої меддопомоги та наркологічна лікарня міста.

У той же час кандидат у президенти Володимир Зеленський здав аналізи тільки приватній клініці Eurolab. Варто зазначити, що обрану Зеленським клініку контролюють росіяни.
На запитання Зеленського, коли буде готовий результат, лікар відповів, що «через три дні».

Про те, що клініка, яку обрав Зеленський, як незалежну контролюється росіянами, однофамільці яких працюють помічниками кандидата, вже з самого ранку шумлять у соціальних мережах, зокрема користувач Сергій Кропива зробив власний аналіз “прозорості” діяльності коміка, що балотується на пост Президента України.

Клініка, Eurolab зареєстрована в Росії, у минулі роки встигла побувати в центрі скандалу – бійці АТО зірвали з неї і розтоптали російський прапор. Контролюється вона людиною, що є однофамільцем помічника Зеленського.
Посилання на власне розслідування Сергія Кропи нижче. У дописі є дійсно цікаві факти.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...