Андрей Долинный об увольнении из полиции: “Ну, вот и все, папа дома”

148

Впервые за несколько дней после новости об увольнении замначальника запорожской полиции Андрей Долинный прокомментировал свое увольнение:

Ну от і все папа дома, закінчилися безсонні ночі, підкидання з подушки від кожного дзвінка, щось трапилося і папа незважаючи не на що побіг людям допомагати, десь щось замінували, там скоєний розбійний напад, там потрібно організувати ОГП під час проведення масового заходу, і обов’язково бійка, і папа там в самому центрі, а мама чекає дзвінка від нього що хвилин, і не витримує, телефонує сама – все гаразд, все добре.

Папа так часто буває дома що молодша донька Варя побачивши фотокартку з весілля запитала у Ярослави, а що у тебе був інший папа, та ні, ні, ні. Любі мої доньки, любі ангелята я дуже винен перед Вами, вибач будь ласка Лариса, те що ти біля мене це головне моє надбання, я дома, я разом з вами і все буде добре.

Напомним, Андрея Долинного вместе с остальными полицейскими  уволили после участия в турнире в память о погибшем “беркутовце” Сергее Цвигуне.  
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...