Андрій Авдєєнко обізвав запорізького кіборга і посміявся з його поранення

1158

Скандальний запоріжець Андрій Авдєєнко, який називає себе академіком наук і адміралом та не любить говорити про те, хто і коли присвоїв йому ці звання, обізнав депутата міської ради та кіборга В’ячеслава Зайцева ушльопком та місцевим шльопарем.

В одному з інтерв’ю “адмірал” обмовився, що це звання присвоїв йому еск-президент утікач Віктор Янукович, на запитання, – чому інформації немає у відкритих джерелах, відповідає – я не хочу це зараз з’ясовувати і щось пояснювати, мені все одно що про мене говорять.

Маску повного флегматика стосовно власного авторитету у суспільстві Андрій Авдєєнко одягнув уже давно і щоразу підкреслює – не подобається, не читайте що я пишу, а пізніше дорікає за відсутність інтересу до ниписаних ним книжок. Втім, що думає про нього суспільство, “адміралу”, з його слів, байдуже, але свої думки та ставлення до окремих людей висловлює охоче. Зокрема вчора, він дозволив собі зневажливо та зверхньо висловитися про депутата міської ради та учасника боїв за Донецький аеропорт В’ячеслава Зайцева, насміхаючись над тим, що останній отримав поранення в АТО. Окрім того, пан Авдєєнко звинуватив кіборга у плагіаті.

Зі сторінки “адмірала” помітно, що Зайцева він м’яко кажучи не долюблює, як можна зробити висновок із дописів на сторінці Авдєєнка, – за інтерес до депутата з боку журналістів та відсутність його до власної персони.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...