Артюшенко пояснив, чому Зеленський вирішив здати депутата Юрченка НАБУ

199

В прямому ефірі “Еспресо” народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко висловився щодо Зеленського та його слуг, котрі “повинні сидіти в тюрмі”.

Депутату Юрченку повідомили про підозру в отриманні хабарів за голосування за певних законопроектів.

“Тільки після широкого розголосу та тиску з боку громадськості Зеленський погодився здати НАБУ свого слугу Олександра Юрченка. Але крім нього існує ще ціла когорта депутатів, які вже повинні сидіти в тюрмі”, – стверджує депутат.

Пройшло півтора року після виборів і начебто настав час саджати своїх, але натомість переважну більшість корупціонерів у Зеленського покривають. Водночас знищується антикорупційна інфраструктура, яка була побудована за Порошенка.

Довідка: НАБУ стверджує, що викрило на хабарі в 13 тисяч доларів Івана Фіщенка. Його називають помічником нардепа від “Слуги народу” Олександра Юрченка. Точніше – “помічником”, бо офіційно він такого статусу не має. За твердженням НАБУ, Фіщенко виступив посередником у перемовинах і передачі хабара, а гроші мав отримати сам народний обранець. Йдеться про 13 тисяч доларів за правки до законопроєкту. Вся історія, включно з грошима, була спецоперацією. 10 вересня Фіщенку вручили підозру, 15 вересня суд його арештував із можливістю вийти під заставу в 1 мільйон гривень. Нардепа Юрченка тоді вважали не підозрюваним.

“Виключно через тиск суспільства, антикорупційних активістів, преси президентові та генеральному прокуророві довелося реагувати на цю справу. Але якщо згадати усі справи, які були початі за рік, то чи всі вони доведені до кінця? Це справа Єрмака, і Дубінського та іншої монобільшості. І покарання ніхто не поніс”, – Ігор Артюшенко.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...