Авіакомпанії пропонують відновити внутрішні перельоти одночасно з міжнародними

110
Фотоілюстрація

Ми вже повідомляли, що в ЗМІ писали про вихід з карантину транспорту в три етапи. У своєму офіційному Телеграм-каналі міністр інфраструктури Владислав Криклій підтвердив новину.

Зазначимо, конкретні дати чиновник не вказував, хоча столичні сайти посилаючись на власні джерела писали, що перший етап планують розпочати вже з 22 травня. Мова йде про запуск міських автоперевезень (крім маршрутних таксі) та приміських перевезень у межах одного району.

Фотоілюстрація з Телеграм-каналу Владислава Криклія

«До кінця тижня маємо узгодити з МОЗ дати етапів, щоб люди могли дістатися до роботи, але були максимально захищені від поширення коронавірусу», – пише у соціальних мережах Криклій.

Наразі міністерство працює з авіаперевізниками та МЗС, щоб визначити країни, з яких почнеться відновлення міжнародного авіасполучення. Авіакомпанії пропонують відновити внутрішні перельоти одночасно з міжнародними.

Нагадаємо, що деякі авіакомпанії вже анонсували відновлення перевозки пасажирів, проте влада повідомила, що такі оголошення завчасно робити. Все залежатиме від висновків МОЗ.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...